Nasıl Yapılır?

Facebook WEB TR Sitemiz Hakkında Bilgilendirme – Meta INC

Instagram, Facebook INC. (yeni adıyla Meta INC.) tarafından satın alındığından beri binlerce haber yapılarak sosyal medya kullanıcılarına bilgilendirmeler yapıldı.

Bu konumuzda sizlere Instagram’dan bağımsız olan çatı şirketin bilgilendirme blogundan bahsedeceğiz. Yani Facebook Türkiye Destek sitemizden.

Peki nedir Facebook Türkiye Destek sitesinin amacı?

Sosyal medya platformları, birçok geliştirmeye müsait olan, yazılımcıların, tüccarın, tasarımcıların ve fenomenlerin gelir elde etmesini sağlar.

İçerik üreticileri, mağaza sahipleri ve freelancer olarak hizmet veren bireyler çeşitli yollar ile daha fazla görüntülenme elde ederek, yapmış oldukları paylaşımların potansiyel müşterilerine ulaştırırlar. Facebook, Instagram, Twitter ve YouTube gibi günlük milyonlarca ziyaretçiye ev sahipliği yapan platformlar, potansiyel müşterilerinize ulaşmanızın en kolay ve doğru yollarından biridir.

Kar amacı gütmeyen ekibimiz ile yukarıda bahsetmiş olduğumuz 4 popüler sosyal medya platformu için birbirinden bağımsız ve ziyaretçi odaklı blog platformları kurduk.

Facebook.web.tr sitemizi ziyaret ederek, Facebook’a üye olmak, Facebook’taki mesajları silmek, Facebook mesajlarını geri almak, kullanıcı engellemek, engel kaldırmak, Facebook’ta arkadaşlarınızı bulmak gibi birçok rehber konusuna erişim sağlayabilirsiniz. Rehber konuları Facebook kullanımı ile ilgili yedisinden yetmişine tüm Facebook kullanıcılarına bilgilendirme amaçlıdır.

Sadece rehber konuları mı var?

Sosyal medya projelerimizin temel amacı rehber konularının paylaşılması olarak görülse de, aslında amacımız daha detaylı bilgilendirmeler sunabilmektir. Bu doğrultuda Facebook Developer adayları için detaylı konu anlatımları, Facebook Api Kodunun alımı, Facebook Api Kullanımı, Facebook geliştirme paneli kullanımları gibi bir çok konu paylaşılmaktadır.

Bu konuların dışında, Facebook INC. firması adına çıkan kripto para haberlerinden, Facebook’a karşı açılan davalar ve Mark Zuckerberg hakkındaki uluslararası basına servis edilen haberler dahil olmak üzere birçok konuya ev sahipliği yapmaktayız.

Sizlerde blogumuz hakkında daha detaylı bilgi almak ve içeriğimizi incelemek için Facebook Türkiye Destek sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Bırak

1 Comment

  • Facebook INC tarih oldu, içeriği düzenlemenizi tavsiye ederim. Yeni adı Meta INC.